Pohádka života

22. září 2017 v 14:19 | Nikys |  Pohádka života
Proč toto? Proč tento název? Proč??
Protože mi dneska ráno přišel e-mail od správců blogu (asi?), že pokud se do měsíce nepřihlásím na svůj blogu (první, ne tenhle, samozřejmě), tak mi ho zruší. A to jsem nechtěla. Nebo respektive.. mi bylo líto těch PÁR článků a výplodů, co jsem tam dala.

Ale abych zvládala dva blogy, práci, čtení, další koníčky a život.. to nejde. Tak jsem se rozhodla, že si některý články vložím sem, do Pohádky života.

Proč pohádka života?
Protože to byl jeden z prvních článků na starém blogu. A taky proto, že si vlastně tu svojí pohádku života žiju. Každý z nás ji žije.. akorát někdo to vnímá jako horor, někdo proplouvá jako v nekonečném seriálu a někdo má pohádku.
Takže tak.. není mi líto blogu samotného, ale těch příspěvků. Nebudu sem dávat všechny, jen nějaké, které za to snad stojí. A vím, že to s literárním blogem nemá nic společného, ale tohle je takový můj svět a moje pravidla, tak si to sem prostě dám. :)

Staré články budou mít v nadpisu datum, kdy byl článek uveřejněn na původním blogu. Pokud sem přidám nějaký nový příspěvek, bude bez data v nadpisu. To je asi tak všechno k oragnizaci.

Takže doufám, že Vás tímto neurazím (Vás, mnohé čtenáře a návštěvníky - myslí si sarkasticky), když sem budu přidávat nějaké své výplody ze života.

Tak pa a nezapomínejte číst!
Nikys
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama