17. září 2015 - Přátelství mezi ♂ a ♀

Včera v 19:35 | Nikys |  Pohádka života
Co si o tom lidé myslí?
Jak na to reagují protějšky hlavním protagonistů přátelského vztahu?
Do jakého bodu se ještě jedná o přátelství?

Známe to všichni (minimálně z toho množství amerických filmů)... kluk a holka jsou nejlepšími kamarády od mateřské školy, projdou spolu základní školou, nevydařenými láskami toho druhého, podporují se.. a nakonec se jeden zamiluje do toho druhého. Chvíli o tom spolu diskutují, že to nejde, že toho spolu spoustu zažili jako přátelé a čím víc důvodů nacházejí, tím víc je jim to jasné....a je z toho láska až .. kdoví kam.


Je ve skutečném životě možné mít za, neříkám úplně nejlepšího, ale za vynikající přítele - kluka / chlapa?
Já si myslím, že to jde, pokud se respektují určitá pravidla.
(pozn.: Je něco úplně jiného, pokud je náš nejlepší přítel gay!)
No, ale pokud máme za jednoho z nejlepších přátel osobu opačného pohlaví, není asi moc vhodné o tom mluvit vždy a všude. Pokud to tak je, lidé to poznají. Není třeba o tom nějak s každým sáhodlouze diskutovat. Pak to totiž vzbuzuje podezření, že asi máme co skrývat, když se tak snažíme, aby všichni věděli, jak to ve skutečnosti je.

Pokud jde o mě, myslela jsem si, že mám mezi ♂ nejlepšího přítele (postupem času jich bylo několik), ale teď už vím, že to tak nebylo. Byli to jen takzvaní "kamarádi za všechny prachy"! Naštěstí jsem to vždycky poznala celkem brzy, ale stejně mě to mrzelo. Povídali jsme si, psali jsme si, scházeli se na drinky a teď už vím, že se vlastně mezi sebou jen předháněli, zřejmě o to, kdo jako první >zaboduje<!
Od té jisté doby si dávám pozor, s kým se dávám do řeči, natož snad, komu dám svoje TELEFONNÍ ČÍSLO!! To má, teď už, jenom opravdu málokdo.

Na sociálních sítích máme každý spoustu "přátel", ale kolik z nich nás skutečně zná?

Modelová situace:
Pokud jsme někde na nějakém dobrém nápoji s kamarádem, zahlédne nás nějaká všetečná duše (a že jich tu všude kolem nás je!) a hned je z toho drb typu "oni se tam spolu schovávají, seděli nějak moc blízko sebe a tvářili se důvěrně, asi by to měl/a vědět jeho/její přítel/kyně.." a ve skutečnosti to je tak, že sedíme každý na jednom konci stolu na proti sobě, dáváme si dobrou kávu, kterou nikde jinde nemají, a řešíme, proč mého super kamaráda podvádějí holky.

Většinou se opravdu jedná o přátelské posezení. Už vidím, jak se dva milenci, kteří potřebují svůj poměr utajit, schází někde na kávu všem na odiv.

Všichni lidé, kteří mají "dobré srdce" a s tím Vás jdou >naprášit< druhé polovičce, by si předně měli zamést před svým prahem, než se pustí do někoho dalšího, zvlášť, když se snažíte pomoc kamarádovi.

Já osobně si myslím, že přátelství mezi klukem a holkou MŮŽE existovat. Ovšem jenom tehdy pokud narazíte na >toho pravého člověka<.

Hlídejte si své kamarády, ať už to jsou chlapci nebo děvčata, protože opravdových přátel není nikdy dost!
Nikys
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hrachajdice hrachajdice | Web | Včera v 19:43 | Reagovat

Ráda bych napsala,že souhlasim , ale nevim. Měla jsem hodně kamarádů kluků, ale vždycky za tim bylo z jedný strany něco víc . Ať už z mojí nebo z jeho . To nedělá dobrotu.

2 Camilla Camilla | Web | Před 7 minutami | Reagovat

Já si myslím, že přátelství mezi klukem a holkou rozhodně nemůže vyjít :D Já tedy nemám kamarády, ale vím jak někteří kluci dokáží být například žárlivý, byť jde o pouhé kamarádství :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama