Velká změna a přesun!!!

28. října 2017 v 19:59 | Nikys |  Úvodník
Moji milí náštěvníci a čtenáři,

v první řadě Vám chci poděkovat za podporu, návštěvy a komentáře. Bez Vás by to nešlo a nemělo by to smysl.
V druhé řadě chci říct, že se musím přesunout úplně jinam, protože prostředí blog.cz mi už nevyhovuje, ale doufám, že na mne nezavřete a přijdete se podívat. Byla bych Vám nesmírně vděčná!

Zatím teprve rozjíždím nové stránky, ale přesunu si tam všechny svoje články, které mám tady na blogu a bude to v podstatě stejné, protože i název mám stejný, aby se to nepletlo!

Jak jsem říkala, jsem úplně na začátku, a tak jsem ráda, že jsem si vybrala nějaký design, který by mi vyhovoval a tak nějak jsem si to upravila k obrazu svému. Ale budu ráda, když se přijdete kouknout a hlavně.. když se pak vrátíte!

Teď teda sídlím na této adrese: http://www.booklovernikys.estranky.cz/ tak přijďte!
A jelikož je to můj nový začátek, tak budu ráda za každý tip, připomínku, radu.. i kritiku. Časem to samozřejmě vypracuju, snad, k mé představě dokonalosti, ale zatím se seznamuju, objevuju a zkouším, tak mějte trpělivost!

Velké díííky Vám všem!
Nikys Booklover

P.S. Nezapomínejte číst!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aurora Akkaris Aurora Akkaris | E-mail | Web | 30. října 2017 v 8:23 | Reagovat

Chápu důvod stěhování blogů, mě samotnou také přestal blog.cz poněkud... vyhovovat. Hodně štěstí na nové adrese! ^^

Jinak, ráda bych ještě zmínila, že jsem nedávno objevila způsob, jak bys mohla celý blog stáhnout a přesunout na jinou adresu - bez zdlouhavého kopírování a se všemi komentáři. Myslím, že by alespoň bylo fajn, kdybych se ti o tom zmínila :D
http://blog.veruce.cz/dulezite/migrace-z-blog-cz-na-wordpress/

Avšak s estrankami jsem nepracovala a tudíž nevím, zda je možné tam blog poté takto přesunout :c Na druhou stranu jej ale můžeš přesunout na blogspot či wordpress ^^

Ale je zcela na tobě, jak to uděláš ^^ Pokusím se tvůj blog sledovat s alespoň nějakou aktivitou a číst si tvé články na nové adrese ^^

2 Nikys Nikys | E-mail | 30. října 2017 v 9:07 | Reagovat

[1]: Díky za tip, ale myslím, že na estranky.cz toto fungovat nebude :( Myslím, že mi zatím bude stačit toto :-)
Každopádně Ti moc děkuju za podporu! Jdu na tom makat, aby bylo co číst :-) A na tvůj blog zavítám samozřejmě také :-) nejspíš o pauzičce na kávu :-)
Měj se krásně! Nikys

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama